02/12/2017 • 22:26
Ligue 1
28/11/2017 • 12:14

Championnat με διπλή αγωνιστική, FA Cup, Coppa Italia, Eredivisie και Championship παίζουν μπάλα στη Nova!

Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, από την Τρίτη 28 Νοεμβρίου έως και τη Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν διπλή αγωνιστική (15η και 16η) για το γαλλικό πρωτάθλημα της Ligue 1, τρεις αναμετρήσεις για την 14η αγωνιστική του ολλανδικού πρωταθλήματος της Eredivisie και τέσσερις αγώνες για την 20η αγωνιστική της Championship Αγγλίας.

Ο υιός Κλάιφερτ
26/11/2017 • 23:48
Φάση από το παιχνίδι της Αϊντχόφεν με την Εξέλσιορ
26/11/2017 • 18:03

Προελαύνει η Αϊντχόφεν (video)

Με την ένατη συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα η ομάδα του Φιλίπ Κοκού παρέμεινε στην κορυφή της βαθμολογίας, επικρατώντας της Εξέλσιορ εκτός έδρας με 2-1.

26/11/2017 • 16:05

Πεντάστερος Άγιαξ με κορυφαίο Κλάιφερτ! (video)

Ποιος είδε τον Άγιαξ και δεν τον φοβήθηκε; Ο «Αίαντας» για μια ακόμη αγωνιστική στο Ολλανδικό πρωτάθλημα ήταν καταιγιστικός και «σκόρπισε» την Ρόντα με 5-1 με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Κλάιφερτ!

Ο Μπέργκχάους
25/11/2017 • 23:11

Έπαιξε σαν πρωταθλήτρια... (video)

Χρόνινγκεν και Φέγενορντ μπήκαν στη σέντρα της 13ης αγωνιστικής ερχόμενες από διαφορετικά αποτελέσματα. Οι γηπεδούχοι, στο δεύτερο διαδοχικό εντός έδρας, αναζητούσαν τη δεύτερη διαδοχική νίκη μετά το 4-2 επί της Φιτέσε, την ώρα που η πρωταθλήτρια Φέγενορντ ήθελε νίκη μετά από πέντε ματς και την εντός έδρας ισοπαλία με τη Φένλο της προηγούμενης αγωνιστικής.

Άλκμααρ-Βίλεμ
24/11/2017 • 23:23
Παρί Σεν Ζερμέν-Μονακό
21/11/2017 • 19:55

Το ντέρμπι Μονακό – Παρί Σεν Ζερμέν, οι «μάχες» Άγιαξ, Αϊντχόφεν, Φέγενορντ και η Championship στη Nova!

Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, από την Παρασκευή 24 Νοεμβρίου έως και τη Δευτέρα 27 Νοεμβρίου θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν το ντέρμπι Μονακό – Παρί Σεν Ζερμέν και τους αγώνες Σεντ Ετιέν – Στρασβούργο, Καέν – Μπορντό, Μαρσέιγ - Γκινγκάμπ για την 14η αγωνιστική του γαλλικού πρωταθλήματος της Ligue 1 (https://youtu.be/EyBgDGfdLjc).

Άλκμααρ
19/11/2017 • 19:52
Οι παίκτες της Αϊντχόφεν πανηγυρίζουν το γκολ που πέτυχαν στις καθυστερήσεις του αγώνα
19/11/2017 • 17:58

«Έκλεψε» τη νίκη η Αιντχόφεν (video)

Η Αιντχόφεν στάθηκε κάτι παραπάνω από τυχερή στο Μακ Παρκ και πήρε τη νίκη στο 93ο λεπτό από την Τσβόλε με «χρυσό» σκόρερ τον Ισιμάτ Μιρίν.