20/01/2018 • 21:03
    Σόουζα
    13/01/2018 • 22:20

Υγιής ο Σόουζα, 3-2 η Κηφισιά στην Χαλκίδα

Λαχτάρισαν άπαντες στο κλειστό της Κανήθου όταν στο 8-12 του πέμπτου σετ στο ματς Ηρακλής Χαλκίδας-Κηφισιά ο Ιγκόρ Ντε Σόουζα παραπονέθηκε για πόνους στο στήθος, έπεσε στο τερέν και μεταφέρθηκε για τις πρώτες βοήθειες στο νοσοκομείο Χαλκίδας.

Εθνικός Αλεξανδρούπολης
    03/01/2018 • 23:11

Εθνικάρα και στην Κηφισιά

Ένα ακόμη μεγάλο τρίποντο πρόσθεσε στην συλλογή του ο Εθνικός οποίος μετά από 42 χρόνια άνοιξε λογαριασμό στις αναμετρήσεις με την Κηφισιά. Με πρωταγωνιστές τους Σπυριούνη, Αμπανόζ και Νάιτ η ομάδα του Σάκη Ψάρρα νίκησε την Κηφισιά στο Ζηρίνειο με 3-1 σετ (25-20, 25-18, 23-25, 25-19) και με την πέμπτη νίκη της στην εκπνοή του του Α΄γύρου ανέβηκε στους 16 βαθμούς.

Παμβοχαϊκός, πανηγυρική
    23/12/2017 • 22:34

Χριστούγεννα με νίκη για τον Παμβοχαϊκό

Μια τεράστια ανάσα, βαθμολογική και ψυχολογική, για τη συνέχεια, πήρε ο Παμβοχαϊκός ο οποίος σημείωσε την τρίτη του νίκη στην φετινή Volleyleague επικρατώντας στην έδρα του με 3-2 σετ επί της Κηφισιάς.

Κηφισιά-Παναχαϊκή
    16/12/2017 • 23:20
    Ηρακλής
    09/12/2017 • 23:31

Γύρισε ο Προύσαλης, νίκησε ο Ηρακλής

Με τον αρχηγό του Κώστα Προύσαλη να επιστρέφει μετά από 3 εβδομάδες απουσίας και παρά το γεγονός έχασε το πρώτο σετ, ο Ηρακλής, νίκησε την Κηφισιά 3-1 σετ (31-33, 28-26, 25-23, 25-23).

Μικολάι Σαρνέκι, Κηφισιά
    05/12/2017 • 19:27

Τέλος ο Σαρνέκι

Τη λύση της συνεργασίας του με τον Μικολάι Σαρνέκι ανακοίνωσε ο ΑΟΠ Κηφισιάς.

Κηφισιά-Νίκη
    02/12/2017 • 23:45

Σούπερ νίκη για τη Νίκη, 3-1 στην Κηφισιά

Με πέντε παίκτες να έχουν διψήφιο αριθμό πόντων και με μαέστρο τον Δημητριάδη η Νίκη Αιγινίου πανηγύρισε στην Κηφισιά την τρίτη της νίκη στο πρωτάθλημα, δεύτερη εκτός έδρας αλλά και πρώτο τρίποντο.

Χαντ
    29/11/2017 • 20:03

MVP o Χαντ

Ο Τέιλορ Χαντ αναδείχθηκε πολυτιμότερος παίκτης της 5ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α1 βόλεϊ.

Νόμος Νικολάκη, 3-1 η Κηφισιά

Ο Νικολάκης επέστρεψε και η Κηφισιά νίκησε. Η ομάδα των Βορείων Προαστίων με super τον αρχηγό της, Δημήτρη Νικολάκη που επέστρεψε, επικράτησε 3-1 σετ (27-25, 19-25, 25-21, 25-20) τον Ηρακλή Χαλκίδας στην δεύτερη στροφή της Volleyleague.

ΠΑΟΚ, βόλεϊ
    29/10/2017 • 22:33

Με Μανιώτη και …Γκόμεζ, 3-0 ο ΠΑΟΚ την Κηφισιά

Με ένα αναγκαστικό προπονητικό σχήμα που πολύ δύσκολα θα ξαναδούμε στην συνέχεια της Volleyleague ο ΠΑΟΚ δεν είχε πρόβλημα να νι,κήσει με χαρακτηριστική άνεση την ανέτοιμη Κηφισιά με 3-0 σετ (25-20, 25-22, 25-19) στην πρεμιέρα της Volleyleague.

Κηφισιά
    28/09/2017 • 23:42

Χαμόγελα στην Κηφισιά για τον Κώστα

Μια από τις πιο ξεχωριστές και ταυτόχρονα συγκινητικές στιγμές είχαν την ευκαιρία να ζήσουν σήμερα στην διάρκεια της προπόνησης οι παίκτες της Κηφισιάς.

03/04/2017 • 21:10

Συγκλονιστικός 36άρης Πέτι, στα ημιτελικά ο Παμβοχαικός (video)

Με τον Πέτι να κάνει εμφάνιση καριέρας με 36 πόντους (όσους και ο αντίπαλός του Μπόγιαν Γιορβτάνοφ) ο Παμβοχαϊκός σε αγώνα θρίλερ νίκησε την Κηφισιά με 3-2 σετ (26-24, 23-25, 23-25, 25-21, 16-14) και με νίκες 2-0 προκρίθηκε στα ημιτελικά εκεί όπου με μειονέκτημα έδρας θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό.

23/01/2018 • 15:46